Oznámen User Experiance tým pro Joomla! 4

Vývojový tým Joomla! (Production Leadership Team, dále jen PLT) oznámil vytvoření nového týmu Joomla! user experience team, dále jen JUX. Účelem tohoto nově vzniklého týmu je zlepšit využitelnost projektu Joomla! prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a uživatelského testování. Následně ze získaných informací vytvářet doporučení pro konkretní týmy.

JUX tým si klade za cíl pro uživatele vytvořit intuitivní zkušenost po celou cestu od první návštěvy webových stránek joomla.org až po udržení a aktualizaci vlastních webových prezentací po řadu let. Vývojový tým také sdělil, že se zavázal ke zlepšení administrátorského rozhraní Joomla!, včetně výchozí šablony.

V červenci vývojový tým hledal v rámci komunity kandidáty na členy JUX týmu. Původní článek je dostupný na adrese: http://community.joomla.org

Vývojový tým s radostí oznámil, že Crystal Harris stanul v čele Joomla! User Experiance (JUX) tým.

Crystal Harris - Team Lead

Crystal bude koordinovat a řidit celý JUX tým, včetně delegování odpovědnosti v rámci JUX. Denně bude dohlížet na funkce v rámci JUX. Zaměří se na motivování a udržování pohodlné a produktivní práce v rámci JUX.

PLT členové


Původní článek: http://developer.joomla.org